שיווק ברשתות חברתיות

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
שיווק ברשתות חברתיות


מהפכת השיווק החברתי

עידן ה- WEB.2 הושתת על צורך בסיסי שלנו כבני אדם: הצורך ליצור ולשתף.
הדור השני של אתרי האינטרנט אכן מאופיין בהיותם פלטפורמה טכנולוגית ליצירת תכנים ושיתופם בידי גולשים. כך התפתחו להם כלים כמו פורומים, בלוגים, טוקבקים, קהילות, אתרי המלצות, מאמרים וכד'. מהפכת ה- UGC (User Generated Content – תוכן גולשים) הולידה בשלב מתקדם יותר את מהפכת השיווק החברתי, שהובילה לצמיחתן של עשרות רשתות חברתיות שונות כיום ברשת, בין המובילות שביניהן: facebook, twitter, YouTube, MySpace, Flicker ועוד.

הפופולאריות האדירה לה זוכות רשתות חברתיות אלה כיום מובילה עסקים רבים לנצל את הכוח השיווקי הטמון בהן ולשלב בהן פעילויות עסקיות ומסחריות שתואמות את רוח המותג וערכיו. מהלכי שיווק חברתי בחברת SMSITE עושים שימוש בזירות חברתיות אלה, ממקמים בהן את המסר הפרסומי של המותג, דואגים להפצתו ומתחזקים אותו באופן שוטף דרך דיאלוג מתמשך עם הגולשים והנעתם לפעולה.


שיווק ברשתות חברתיות -  SMO
Social Media Optimization

שיווק ברשתות חברתיות אינו דומה לפרסום בבאנרים, מודעות טקסט או קידום במנועי חיפוש. בשונה משיטות השיווק המסורתיות, השיווק החברתי - מאחר והינו אמצעי עקיף שלא מתנהל בערוצים הקונבנציונאליים, ממש כמו "מפה לאוזן" - נתפס כאמין וכאובייקטיבי יותר מן הפרסום המסורתי. כמו כן, מחקרים מצביעים על כך שהוא זוכה לאפקטיביות גבוהה יותר מטכניקות פרסום וותיקות יותר, גם אלו הנהוגות ברשת. 
על מנת להוביל מהלך שיווקי מוצלח ברשת חברתית, חברת SMSITE משלבת את בית העסק או המותג באופן מלא, ברוח החברתית עליו מושתתת הרשת החברתית וחותרת לשיתופיות מקסימלית ויצירת דיאלוג מתמשך עם הקהל הרלוונטי. היות שמדובר בזירה חברתית, אנחנו יוצרים נוכחות בולטת למותג, בונים תוכן קריאטיבי, עדכונים שוטפים והצעות ערך שיעודדו את החברים לרצות להמשיך לקבל עדכונים, להיות פעילים בעצמם, לבצע קנייה, הורדת תוכנה, הרשמה וכו', ואף להעביר הלאה המלצות על פעילות המותג לחבריהם. בנוסף, אנחנו דואגים להעניק ללקוח הדרכה מקצועית וליווי צמוד בכל הנוגע לתחזוקה השוטפת של הפעילות וחשיפתה בפני מספר גולשים מירבי.

פעילות שיווק ברשתות חברתיות שחברת SMSITE מנהלת ברשתות חברתיות נשענת לכל אורכה על עקרונות האופטימיזציה במנועי החיפוש. הדבר בא לידי ביטוי ברישום ראשוני נכון של בית העסק / המותג בהתבסס על שימוש במילות החיפוש הרלוונטיות, כתיבה תכנים באוריינטציה קידומית, יצירת קישורים מול אתר הבית וכו'.

שיטת שיווק זו היא גם אמצעי זול ויעיל, שאינו כרוכה בעלויות רכש מדיה בדומה לשיטות פרסום אחרות. מאידך היא דורשת זמן והשקעה בעדכונים שוטפים, הצעות ערך לגולשים, יצירת תכנים, פיתוח אפליקציות, קידום נכון, תחזוקה שוטפת וכו'.

חייגו אלינו עוד היום ונשמח לספר לכם על שירותי שיווק ברשתות חברתיות שאנחנו מציעים

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו