קופירייטינג

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
קופירייטינג

שירותי קופירייטינג וכתיבה שיווקית

מילים הן כלי רב חשיבות בהעברת המסר השיווקי במרחב האינטרנטי, אם לא החשוב ביותר. האופן שבו מנוסחים תכני האתר הוא חלק בלתי נפרד ממלאכת הכתיבה השיווקית בכללותה, טמונה בו השפעה מכרעת על הרושם הראשוני שהאתר יוצר בקרב מבקריו, וכפועל יוצא - גם על גיבוש התפיסה הכללית של אותו מותג. מישהו אמר תדמית?

החיים מלמדים אותנו שברוב המקרים לא ניתנת הזדמנות שנייה ליצירת רושם ראשוני. על כן יפה שעה אחת קודם. ניסוח מהודק של מסרים וכתיבה בהירה וברורה שתואמת את רוח המותג וערכיו, הם תנאי הכרחי באתרי תדמית ובאתרים מסחריים. קיימים לא מעט סגנונות ניסוח בהם מותגים בוחרים להעביר מסרים, אלא שלא כולם מצליחים להניע את הגולשים לפעולה. קופירייטינג איכותי הינו דרך מקצועית ליצירת דו-שיח עם הגולשים, כזה שגם יתורגם בסופו של דבר לתועלת כלכלית. אם אתם מתכננים לשלב תכנים חדשים באתר שלכם או לשדרג את הטקסטים הקיימים, מומלץ מאוד להתייחס בכובד ראש למלאכת הכתיבה ולהפקידה בידי אנשי תוכן מומחים, בעלי אוריינטציה שיווקית ומכירתית.

קופירייטר מקצועי מטעם חברת SMSITE יבחר עבורכם את המילים הנכונות ביותר לשידור המסר הרצוי מול קהל הגולשים שלכם. שירותי הכתיבה שלנו מקיפים את שלל סוגי התכנים, החל מטקסטים קצרים ומכירתיים לאתר על שלל ערוציו, המשך בכלי פרסום חיצוניים כמו באנרים ומודעות טקסט, לרבות שימוש נכון במילות מפתח להגדלת תנועה לאתר, וכלה במאמרים חיצוניים וכתבות עומק שמיועדים לשרת מהלכים שיווקיים עקיפים כמו שיווק ויראלי, שיווק ברשתות חברתיות, קידום במנועי חיפוש וכיוצ"ב.
אל תתפשרו.
צרו איתנו קשר עוד היום, ונאתר עבורכם את הניסוח המדויק שיעזור לכם למכור.

 

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו