מערכת ניהול תוכן

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
מערכת ניהול תוכן


אתר דינמי הוא אתר טוב. העלאה של תכנים באופן רציף ובתדירות גבוהה מעלה את דירוג  האתר ונחשבת מעולה בעיניי הגולשים. אתרים רבים נשענים על מתכנתים או בעלי מקצוע אחרים בכדי לעדכן בהם את התוכן אך אנו מציעים פתרון נוח, יעיל וזול הרבה יותר.

מערכת ניהול התוכן של SMSITE מתממשקת בקלות עם כל אתר ומתאימה גם לאתר שלכם. מעתה תוכלו לשלוט שליטה מלאה בטקסטים, תמונות ושאר האלמנטים אצלכם באתר.
 

מערכת ניהול תוכן

מערכת דינמית SCP - Site Control Panel  מאפשרת לך, הלקוח, לשלוט בכל הפרמטרים של המידע שבאתר. באמצעות המערכת המוטמעת באתר ומועברת לשליטתך בסיום הכנתו, אתה שולט בכל פרט מידע אשר הוגדר כדינמי על ידך: טקסטים: באמצעות עריכה עשירה של טקסט בצורה נוחה וצפייה ועריכה של קוד המקור(HTML).

גלריה: העלאת והורדת קבצים לגלריה באמצעות מספר אובייקטים שונים (Persits/pureUpload/SmartUpload/ASPUploader) כאשר מתקין המערכת בוחר באיזה אובייקט המערכת תשתמש מערכת SCP הינה פרי פיתוח של SMSITE, ויכולה להתאים לאתרי תדמית, קטלוגים, חנויות, ואפילו פורטלים. ניתן לפתח אתר על בסיס המערכת, וניתן להתאים אתר קיים לעבוד איתה.


אם אתם זקוקים לפתרון מהיר ואיכותי לניהול האתר שלכם צרו איתנו קשר ונוסיף לכם פרטים על מערכת ניהול תוכן אותה אנו מציעים. בעזרת המערכת שלנו תוכלו להפוך את האתר שלכם לדינמי ואטרקטיבי יותר עבור הגולשים.

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו