מערכת למכירת כרטיסים

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
מערכת מכירת כרטיסים


בתי קולנוע, תיאטראות ואולמות יכולים לייעל את עבודת מכירת הכרטיסים ולהעניק ללקוחותיהם שירות טוב יותר עם זמינות גבוהה בעזרת המערכת המתקדמת שלנו – מערכת מכירת כרטיסים להצגות ומופעים.

מערכת למכירת כרטיסים SmarTicket

מערכת מכירת כרטיסים לכל אירוע כגון מופע תאטרון או סרט קולנוע.  המציגה תצוגה גרפית ברורה ובהירה של מבנה האולמות ובו סימון של המושבים הפנויים והתפוסים כך שניתן לבחור בדיוק את המושבים המתאימים. מערכת מכירת כרטיסים תחסוך לכם עלויות בצורה ניכרת ותגדיל את שעות השירות והזמינות שלכם ל-24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.  

צרו איתנו קשר ותקבלו פרטים נוספים על מערכת מכירת כרטיסים באינטרנט שלנו ועל היכולת שלה לשדרג את מערך השירות שלכם.  

מערכת למכירת כרטיסים מה זה אומר? 

במקום להעסיק אנשים בעבודה מיותרת, לשלם משכורות ולוודא שאין בעיות, אתם יושבים ומהערכת למכירת כרטיסים והעסק שלכם פועלים כמטה קסם. מערכת מכירת כרטיסים באינטרנט מבית SMSITE מאפשרת לכם לבצע מכירת כרטיסים לאירועים בהתערבות מינימאלית של כוח אדם. השליטה היא מרחוק, המכירה מתבצעת על פני כל השבוע ובכל שעה ביום. מכירה מזדמנים ולמנויים ע"פ דרישתכם. 

כיצד הלקוח שלך נהנה?

 מערכת למכירת כרטיסים שלנו מציגה לקהל הלקוחות שלכם את המקומות בהם הם יכולים לשבת על ידי תצוגה נוחה וברורה על מסך המחשב. בצורה זו קיימת אפשרות גדולה כי האולם יתמלא והכרטיסים ימכרו. לקוחות שאינם צריכים להתאמץ להשיג כרטיסים הם לקוחות מרוצים. כל מה שנדרש מהם הן כמה הקלדות על המקלדת והכרטיס ממתין להם במכשיר הממוקם בסמוך לאירוע אליו הם ילכו. תגידו אתם: יש שירות נוח יותר מזה?


מכירת כרטיסים לאירועים בצורה זו מאפשרת לכם להעניק שירות במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. מדובר על חסכון בכוח אדם כלומר בחסכון אדיר בכסף. קהל הלקוחות שלכם נהנה מבחירת המושבים בהתאם לצורכו, בכמות ובמיקום המתאים להם ביותר. הלקוח מרוצה והחיסכון בכוח אדם ובזמן מורגש, כך אתם מקטינים הוצאות ולא על חשבון ההכנסות אלא להיפך.

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו