מכירת כרטיסים אונליין

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
מכירת כרטיסים אונליין

בואו והכירו פתרון מהפכני שבזכותו כל תהליך מכירת הכרטיסים שלכם יהפוך לנוח, קל, יעיל ומהיר יותר. אנו מזמינים אתכם להכיר את סמארטיקט, מערכת מכירת כרטיסים אונליין שתחסוך לכם הרבה זמן, ולא פחות חשוב – הרבה כסף.

החוויה עליכם הכרטיס עלינוSmarTicket

מכירת כרטיסים אונליין: מערכת אחת, המון יתרונות, אינסוף כרטיסים- וסוף לדאגות!

מעכשיו תוכל :

 • להיות זמין ללקוח 24/7
  מכירת הכרטיסים באינטרנט כבר לא צריכה להיות תלויה בשעות הפעילות של המשרד. ב- SmarTicket ניתן לרכוש כרטיסים מכל מקום, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
   
 • לגבות תשלום באופן מאובטח
  ביצוע התשלום ב- SmarTicket מגובה במערכת אבטחת מידע חכמה העומדת בתקנים המחמירים ביותר ובסטנדרטי איכות בינלאומיים קפדניים.
   
 • להפסיק לדאוג לגבי חוסר בכרטיסים
  מעכשיו תוכל להפסיק לדאוג שלא הודפסו מספיק כרטיסים, שחסרים כרטיסים בקופה או שהייתה חלוקת כרטיסים בלתי מאושרת. הכרטיסים מונפקים באופן אוטומטי, על ידי המערכת, מיד לאחר ביצוע התשלום. כך תוכל להיות בטוח שתמיד יהיו כרטיסים, וכל מי שרכש כרטיס, יצא עם חיוך גדול.
   
 • לבצע מעקב בזמן אמת
  מערכת SmarTicket מנפיקה דוח"ות מפורטים הכוללים את כל הנתונים שחשוב לך לדעת בתור מארגן ומנהל האירועים השונים. רוצה לקבל נתונים מדוייקים אודות הרווחים? מעוניין לקבל נתוני הגעה לגבי כל הצגה או אירוע? SmarTicket לשירותך!
   
 • לקבל את התשלום ישירות לחשבון הבנק שלך
  השימוש במערכת SmarTicket מונע ממך את התלות בגורמים חיצוניים ובמשרדי כרטיסים. הלקוח רכש כרטיס? התשלום יגיע ישירות אל החשבון שלך. בלי תירוצים. בלי עיכובים.

SmarTicket - מוכר יותר ובקלות.

מערכת SmarTicket פותרת המון בעיות וחוסרים שקיימים כיום בנושא של מכירת כרטיסים מכירת כרטיסים ומנויים, אימות כרטיסים בכניסה, שליחת תזכורות ב sms או מייל לרוכשים וחיסכון של כ"א וזמן רב.

SmarTicket היא הדרך החכמה שלך למכור כרטיסים אונליין לכל אירוע, בכל גודל ובכל מקום. לפרטים נוספים והזמנת מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט 0722-720770
 

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו