התאמת אתר למובייל

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
התאמת אתר למובייל

בניית אתר למובייל  - למביני עניין

אם אתה עדיין לא מבין על מה מדובר, אתה חייב להתעורר. אתר מובייל SMSITE נחשב אחד המובילים בתחום פתרונות האינטרנט. כל נושא ה – WEB מוגש על ידי החברה למטרות עסקים. ידוע כי קצב ההתחדשות בתחום הטכנולוגיה האינטרנטית הוא גבוה ומהיר. חברת SMSITE עומדת בקצב הזמן בשל מיטב אנשי המקצוע שערים למתרחש, מכוונני חידושים בתחום ונאמנים לשירות מקצועי ללקוח. מתכנתי החברה מומחים להקמת אתרים שונים כגון אתר לסמארטפון, אתר מותאם סלולר.

כיצד תתאים את האתר שלך לסמרטפון?

קצת על התאמת אתר למובייל - מה שחשוב לך חשוב גם לנו ולכן מכירות רבות יותר שלך הם המטרה מבחינתנו. ידוע כי גוגל בוחר לתת עדיפות עבור אתר מותאם סלולר מאשר אתר רגיל. אנחנו נפעל כדי שאתה לא תישאר מאחור ותעזור למתחרים שלך להעלות את מספר הלקוחות שלהם. אין מה לעשות, כמות הגולשים שעושים זאת באמצעות הסמארטפון שלהם עומד על כמעט חמישים אחוז מכלל הגולשים. למה שלא תהיה חלק ממהפכה זו? במרבית המקרים, אם מצא הגולש את מה שחיפוש בסלולרי שלו, הוא לא ימתין ויבצע את הרכישה או יעשה שימוש בשירות האתר בו גלש. למה שהאתר שלך לא ייהנה מחשיפה גבוהה יותר לקהל יעד רחב יותר שרק ממתין עם הסמרטפון שלו.    

צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לספר לכם על היתרונות באתר מובייל SMSITE

התאמת אתר למובייל

חברת SMSITE גורמת לאתר שלך להפוך לאפליקציה נוחה ומהירה לגלישה. הדפים שבאתר שלך ישרתו כעת לקוחות רבים יותר ואתה תצא מורווח. אתר שאינו מותאם לסלולרי פוגם באיכות הגלישה. הגולש הממוצע, שגם ככה לא שוהה באתרים יותר מכמה שניות, יעדיף לצאת מאתר בו הוא צריך לבצע זום בכל רגע.  אתר לסמארטפון הוא אתר שמתקבל נעים לעין גם במכשירי סלולרי בעלי מסך גדול וגם במכשירי סלולרי בעלי מסך מגע קטן. חברת SMSITE מודעת לעובדה כי הגולשים על ידי מכשיר הסלולרי הם גולשים אקטיביים יותר. כעת גם אתה יודע זאת. אתר מובייל השייך לך יגרוף הרבה יותר אחוזי צפייה מאשר האתר הישן שלך.

גולשי סלולרי עושים שימוש באיפון שלהם גם כדי לגלוש ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, טוויטר). כשאתר מובייל לוקח חלק ברשתות הללו הוא מזמין לעצמו כלי אדיר לפרסום, זאת משום שהאקטיביות של הגולשים דינאמית מאד ברשתות אלו ומטיבה לייצר "באזים" פרסומיים מהירים.

שדרג את עצמך - אתר לסמארטפון הוא הדור הבא אתרי מובייל המיוצרים על ידנו נהנים מגישות יישום חדשניות וסביבות עבודה איכותיות. מיטב אנשי המקצוע שלנו בקיאים בהתאמת כל סוג דפדפן ומערכת הפעלה לכל מכשירי הטלפון הנייד (מובייל) בארץ ובעולם.

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו